Peştamal Grubu | Duka Grup Tekstil

  • Anasayfa
  • Peştamal Grubu | Duka Grup Tekstil

Peştamal Havlu

Yüksek emicilik özelliklerinin yanı sıra, peştamalları havlulardan ayıran en önemli özellik; bu ürünlerin son derece hafif olmasıdır. Özellikle peştamalların, plaj havlusu olarak kullanımının çok yaygın olması bu özelliklerinden kaynaklanır. Peştamal havlu modelleri desen ve renk çeşitlendirme potansiyelinde neredeyse hiçbir sınır olmaması da onu çokça tercih edilen ürünler arasına sokmaktadır.

Devamını Oku

Peştamal Bornoz

Geleneksel değerleri koruyarak ürettiğimiz peştamal bornozlara, banyonuzda yer açın! Bornoz, banyo denince akla ilk gelen banyo tekstili ürünlerindendir. Ancak geleneksel bornozların dokusu gereği ağır ve gereğinden fazla kalın olması kimileri tarafından tercih edilemeyen bir özelliktir. Ağır bornozları sevmeyen, “bornoz giyince sırılsıklam terliyorum,” diyenlerin tercih ettiği, son yıllarda değeri anlaşılan hafif ve yüksek emicilik özelliği bulunan peştamal bornozlar sadece Türkiye’de değil, dünyanın her tarafındaki müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen banyo tekstili ürünlerimizdendir.

Devamını Oku

Peşkir/El Havlusu

Sofra dekorasyonundan sıcak servislerin sunulmasına kadar eşlik eden peşkirleri, en şık tasarımlarıyla beğeninize sunuyoruz. Sofralarda, banyolarda el silmek için tercih edilen bir bez çeşidi olan peşkirler, günümüzde dekorasyonlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Keten peşkir ve pamuklu peşkir olarak da piyasada bilinen peşkir çeşitlerini Duka Grup Tekstil ayrıcalığı ile size sunuyoruz.

Peşkir; Türk kültüründe son derece önemli yer tutan bir ev tekstili ürünüdür. Yüzlerce yıldır mutfaklarımızda kullandığımız peşkiri, şimdi dünyaya sunuyoruz. Amerika ve Japonya pazarı tarafından çok yoğun talep edilen peşkir ve mini havlu çeşitlerimiz, banyo ve plaj peştamalı ile aynı dokuma tekniği kullanılarak üretiliyor ve aynı emicilik özellikleri ile benzersiz doku sunuyor.

Devamını Oku