Peşkir/El Havlusu

Ürünlere Gözat

Peşkir/El Havlusu

Sofra dekorasyonundan sıcak servislerin sunulmasına kadar eşlik eden peşkirleri, en şık tasarımlarıyla beğeninize sunuyoruz. Sofralarda, banyolarda el silmek için tercih edilen bir bez çeşidi olan peşkirler, günümüzde dekorasyonlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Keten peşkir ve pamuklu peşkir olarak da piyasada bilinen peşkir çeşitlerini Duka Grup Tekstil ayrıcalığı ile size sunuyoruz.

Peşkir; Türk kültüründe son derece önemli yer tutan bir ev tekstili ürünüdür. Yüzlerce yıldır mutfaklarımızda kullandığımız peşkiri, şimdi dünyaya sunuyoruz. Amerika ve Japonya pazarı tarafından çok yoğun talep edilen peşkir ve mini havlu çeşitlerimiz, banyo ve plaj peştamalı ile aynı dokuma tekniği kullanılarak üretiliyor ve aynı emicilik özellikleri ile benzersiz doku sunuyor.

Türk kültüründe, mutfak ve banyo hijyeni son derece önemlidir. Bu bakımdan peşkirlerin, kullanımı bir standarttır. Üretildikleri materyal gereği, yıkanarak aylarca ve hatta yıllarca kullanılabilecek peşkir modelleri, insan sağlığına ve doğaya da hiçbir zararı yoktur. Kâğıt havluların yoğun kullanıldığı bu günlerde, bazı temel temizlik ihtiyaçlarını, güvenilir ürünlerle karşılayarak, doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Sentetik ve kimyasal barındırmıyor olması sebebi ile kolay temizlenebilen, defalarca kullanabilen organik peşkir mini havlu modellerini tercih ederek kendi sağlığınızı korurken, doğaya da daha az zarar verebilirsiniz.

Peşkir Modelleri

Pamuk ipliğiyle dokunan havlu olarak da bilinen pamuklu peşkirler, sofra dekorasyonlarından mutfaklara pek çok alanda el kurulamak için tercih edilir.

Firmamız, peşkir modellerinin ve mini havlu modellerinin üretimlerinde doğaya zarar vermeyen teknikleri kullanır. Bunun için başta peşkirlerin üretildiği materyalleri, doğal hammaddeler olarak benimseriz. Pamuk ve bambu gibi doğal bileşenleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerimizde ucuz kimyasal boyalar değil, doğa ve insan sağlına zarar vermeyen renk vericiler kullanıyoruz. Bu sayede peşkir ve mini havlularımız bebekleriniz dahil tüm aileniz için güvenle kullanabiliyorsunuz.

Peşkir ve mini havlu üretimlerimiz, sınırlı sayıda olabilmekle birlikte, toplu alım yapacak müşterilerimiz için özel planlama zemini sunabiliyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Biz size talep edeceğiniz standartlarda, renk ve desende peşkirleri mümkün olan en kısa sürede üreterek sunuyoruz.

Peşkir ve mini havlularımız sağlık standartları ve uluslararası gümrük kuralları bakımından tüm koşulları sağlamaktadır. Ürünlerimizin sahip olduğu standartlar, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde geçerli olan teknik standartların da üzerindedir. Bu tür ürünlerin öncelikle sağlık bakımından güvenli olması beklentisi söz konusu olduğundan Duka Grup Tekstil tarafından sunulan ürünlerin tüm şartları fazlasıyla sağladığından kolaylıkla bahsedebiliyoruz.

Peşkir Fiyatları

Peşkir fiyatları ve mini havlu fiyatları, kullanılan materyal ve ölçüye göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı peşkir ve mini havlu ihtiyaçlarınız için ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm ev tekstili ve özellikle peştamal ihtiyaçlarınızda size en iyi ürünleri, en uygun koşullarda sunuyor olacağız. Duka Grup Tekstil sizin için dünyanın en benzersiz ürünlerini en uygun koşullarla üretiyor. Sağlıklı ve kullanışlı ürünlere sahip olmak için şimdi bize ulaşabilirsiniz.