Peştamal Havlu

Ürünlere Gözat

Peştamal Havlu

Geleneksel tarzlarını koruyarak ürettiğimiz peştamal havlular, banyo dekorasyonlarına otantik bir tarz eklerken, plajlardaki şıklığı da gözler önüne seriyor! Plaj ve banyo havluları yaygın kullanılan banyo tekstili ürünleridir. Bu ürünlerin bilindik formlarının dışında çok özel bir ürün grubu vardır ki; bu da plaj ve banyo peştamalı çeşitleridir. Peştamal; Türk kültüründe hamam, yani banyo için kullanılan bir havlu türüdür. Hala Türk hamamlarında kullanılan peştamalın elbette farklı standartlarından bahsedilebilir. Peştamallarımız, Osmanlı saraylarında padişahlar tarafından kullanılan peştamallar ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Doğal yöntemlerle üretilen peştamal modellerimiz, son derece yumuşak dokuya sahip ürünlerdir ve emicilik güçleri oldukça yüksektir.

Peştamal Modelleri

Yüksek emicilik özelliklerinin yanı sıra, peştamalları havlulardan ayıran en önemli özellik; bu ürünlerin son derece hafif olmasıdır. Özellikle peştamalların, plaj havlusu olarak kullanımının çok yaygın olması bu özelliklerinden kaynaklanır. Peştamal havlu modelleri desen ve renk çeşitlendirme potansiyelinde neredeyse hiçbir sınır olmaması da onu çokça tercih edilen ürünler arasına sokmaktadır.

Tabii her ürün orijinal ülkesinde en iyi biçimde üretilir. Peştamal bir Türk ürünüdür ve en doğru üretim teknikleri yine bizim ülkemizde gerçekleşmektedir. Biz firma olarak orijinalliğe büyük önem gösterdiğimiz için peştamalların geleneksel özelliklerini koruması yönünde eğilime sahibiz. Bu kapsamda üretimlerimizi %100 pamuk ağırlıklı gerçekleştiriyoruz. Pamuk peştamal modellerinin yanı sıra yine doğal bir ürün olan ve pamukla benzer nitelikleri bulunan bambu karışımlı kumaşları kullanarak da dokuma yapabiliyor ve son derece sağlıklı ürünleri size sunabiliyoruz.

Müşterilerimizin talep etmesi halinde, dokuduğumuz peştamal ipliğine en çok %10 oranında polimer de katabiliyoruz. Burada %10 sınırını koymamızın sebebi, doğal yumuşaklığı azaltmasıdır. Biz peştamal havlularımızın, otantik özelliklerini korumalarını önemsiyor, bu kapsamda talep edilse dahi belli özelliklerinden asla taviz vermiyoruz.

Peştamal Fiyatları

Peştamal havlu modellerimizin desen ve renkleri konusunda hiçbir sınır söz konusu değildir. Yerel ve uluslararası müşterilerimize, istedikleri standartta, renkte ve desende peştamallar üreterek en kısa zamanda teslimini yapabiliyoruz. Peştamal havlu fiyatları kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Peştamal havlu toptan fiyat bilgisi ve model farklılıkları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve istediğiniz ürünlerin standartlarını iletebilirsiniz.