Peştamal Bornoz

Ürünlere Gözat

Peştamal Bornoz

Geleneksel değerleri koruyarak ürettiğimiz peştamal bornozlara, banyonuzda yer açın! Bornoz, banyo denince akla ilk gelen banyo tekstili ürünlerindendir. Ancak geleneksel bornozların dokusu gereği ağır ve gereğinden fazla kalın olması kimileri tarafından tercih edilemeyen bir özelliktir. Ağır bornozları sevmeyen, “bornoz giyince sırılsıklam terliyorum,” diyenlerin tercih ettiği, son yıllarda değeri anlaşılan hafif ve yüksek emicilik özelliği bulunan peştamal bornozlar sadece Türkiye’de değil, dünyanın her tarafındaki müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen banyo tekstili ürünlerimizdendir.

Gerek kendiniz gerekse çocuklarınız için sağlıklı bir kurulanma deneyimi yaşamak ve hafif dokusuna rağmen en az ağır bornozlar kadar emici olmasını istiyorsanız, peştamal bornoz sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Peştamal Bornoz Modelleri

Peştamal bornoz modelleri tamamen doğal materyalden üretiliyor olması sebebiyle oldukça sağlıklıdır. Peştamal bornozlar hafif yapısı ile banyodan sonra gerçek ferahlama hissini yaşayabilmenize imkân tanır. Kadın peştamal bornoz, erkek peştamal bornoz ve çocuk peştamal bornoz olarak çeşitlendirdiğimiz bornozlar, Osmanlı Sultanları için geliştirilen özel bir dokuma tekniği ile yapılmaktadır. Yine kendine has ipliği ile birçok kumaştan çok daha emici olan peştamal, bornoz formu ile son yılların popüler banyo tekstili ürünüdür.

Ancak elbette peştamal bornozlara her yerde kolayca erişebilmeniz mümkün değildir. Dünyanın en iyi peştamal üreticilerinin, bu ürünün doğduğu yer olan Türkiye’de yer alıyor olması nedeniyle, ürüne bizim gibi geleneksel teknikleri modern üretim teknolojileri ile buluşturan yerli firmalara erişerek ulaşabilirsiniz.

Bütünüyle otantik özellikleri bulunan peştamal bornozlarımızı, sizin için en sağlıklı koşullarda üretiyoruz. Peştamal bornozlarımızın ne ipliklerinde ne de boyalarında kimyasal kullanmıyor, yalnızca tercih edilmesi durumunda %10 oranını geçmeyen polimer iplik kullanımı gerçekleştiriyoruz. Ancak öncelikle bizim yöntemimiz elbette %100 pamuk veya %30 bambu, %70 pamuk karışım doğal elyaftan iplik kullanılmaktır. Müşterilerimizin tercihine göre istedikleri koşullarda üretim yapabiliyoruz.

Peştamal Bornoz Fiyatları

Banyo sonrası keyfe eşlik eden peştamal bornoz fiyatları, kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Peştamal bornoz fiyatları, firmamızın en iyi üretim teknikleri ile kıyaslandığında son derece uygun seviyelerde yer alır. Türk tekstilinin en ender ürünlerinden bir tanesi olan ve geleneksel yöntemlerle üretilen peştamal bornoz fiyatı ile kalitesi kıyaslandığında son derece uygun bir üründür. Renk ve desen konusunda pek çok alternatif bulunan ürün, firmamız tarafından batı standartlarına en uygun biçimde üretilir.

Peştamal bornoz gibi otantik ürünlerimiz, Amerika, Avrupa ve Japonya pazarı tarafından oldukça yoğun biçimde tercih edilen ürünlerdir. Bu ülkelerin kalite standartlarına bütünüyle uygun ve hatta bu standartların üzerinde gerçekleşen üretimlerimiz, tüm dünya tarafından özellikle tercih edilen ürünlerdir.

Bornoz peştamal ve diğer ev tekstili ürünlerimize hemen erişmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için özel koşullarla üretim gerçekleştirip, mümkün olan en kısa sürede teslim ediyoruz. Dünyanın en benzersiz ürünlerine en uygun koşullarla ulaşabilmeniz için Duka Grup Tekstil hizmetinizde.