Yorgan | Duka Grup Tekstil

Ürünlere Gözat

Yorgan | Duka Grup Tekstil

Yatak odası tekstilinin olmazsa olmaz parçalarından biri de yorgandır. Yaz kış, mevsim ne olursa olsun örtünerek daha rahat bir uyku uyumamızı sağlayan yorganlar, üretilen malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Günün ortalama 7-9 saatini uykuda geçiririz. Bu süreci kaliteli kılmak ise tercih edeceğimiz uyku ürünleri ile bizim elimizde. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku deneyiminin önemli yardımcılarından olan yorganları doğru ve ihtiyaca yönelik seçmek çok önemlidir. Bunun için yorgan üretiminde kullanılan malzemelere dikkat ederek doğru yorganı seçmeniz sizin için iyi bir yol olacaktır.

Yorgan Modelleri

Biz ürettiğimiz yorganların, size kaliteli bir uyku sağlaması için en yüksek standartlara sahip olmasını sağlıyoruz. Uyku sırasında hava alırken, size ihtiyacınız olan vücut ısısını sağlayacak birçok farklı yorgan modellerini beğeninize sunuyoruz. Üretimde natürellik politikamız gereğince, sürdürülebilir endüstriyel standartları benimsiyor, bu sayede sağlığınıza ve doğaya zararı olmayan ürünleri sizlere sunuyoruz.

Terletmeyen, üşütmeyen ve sağlığınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyen yorganlara Duka Grup Tekstil kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Uyku sırasında hava alırken, size ihtiyacınız olan vücut ısısını sağlayacak birçok farklı yorgan modellerini beğeninize sunuyoruz. Üretimde natürellik politikamız gereğince, sürdürülebilir endüstriyel standartları benimsiyor, bu sayede sağlığınıza ve doğaya zararı olmayan yorgan modellerini kullanmanızı öneriyoruz.

Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları kapsamında, insan ihtiyaçları ve beklentilerini de analiz ederek, ürünlerin standartlarını en iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda önceliğimiz; yorgan modellerinin organik materyallere en yakın ürünler kullanılarak üretilmesidir. Silikon ve elyaf gibi materyallerin kullanıldığı, sentetik yorganlar dahi, sağlık bakımından en küçük riskin söz konusu olmadığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Bunun için tercih ettiğimiz materyallere büyük özen gösteriyor, dünyanın her yerinde kabul görebilecek kalite standartlarında yorgan modellerini sektöre sunuyoruz.

Amerika ve Avrupa ülkelerinde benimsenen standartların da üzerinde üretim standartlarımız ile uzun vadeli memnuniyet ortaya koyabilecek yorgan üretimini gerçekleştiriyoruz. Yorgan çeşitlerimize desen ve renklerini verirken, ağır kimyasalları değil, organik ve doğal boya ürünlerini kullanıyoruz. Pamuk yorgan, yün yorgan, kaz tüyü yorgan ve deve tüyü yorgan gibi materyallerin imitasyonlarını değil, doğal olanlarını tercih ediyor ve sağlığınız için en iyi seçimleri yapmış oluyoruz. Yorgan modellerimizin içindeki materyal bilgileri şöyledir;

 

Yorgan Dış Kılıf İç Dolgu
Yün Yorgan %100 Pamuk %100 yün
Pamuk Yorgan %100 Pamuk %100 pamuk
Bambu Yorgan %30 Bambu + %70 Pamuk %30 Bambu + %70 Mikrojel
Deve Tüyü Yorgan %100 Pamuk %100 Deve Tüyü
Keten Yorgan %20 Keten + %80 Pamuk %50 Keten + %50 Silikon
Kaşmir Yorgan %100 Pamuk %50 Kaşmir + %50 Yün
Kaz Tüyü Yorgan %100 Pamuk %100 Kaz Tüyü,
Soya Elyaflı Yorgan %100 Pamuk %50 Soya elyafı + %50 Mikrojel
Kapok Yorgan %100 Pamuk %50 Kapok + %50 Pamuk
Tencel Yorgan %100 Tencel %50 Tencel + %50 Mikrojel
Ağırlıklı Battaniye %100 Pamuk %100 Mikro Cam Küre
Silikon Elyaflı Yorgan %100 Pamuk %100 Silikon
Mikrojel Elyaflı Yorgan %100 Pamuk %100 Mikrojel

 

Kışın uykuda ısınmak için örtünen çift kişilik yorganlar, yumuşak ve dolu dolu duruşları ile aynı zamanda yatak odası dekorasyonunda da göz doldurmaktadır. Tek kişilik yorgan ya da çocuk yorganları da çift kişilik yorgan modelleri gibi yatak odası dekorasyonuna hitap eden detaylardandır. Bambu yorgan, pamuk yorgan ve kaz tüyü yorgan doğallığının yanı sıra hafiflikleri nedeni ile en çok tercih edilen yorgan modellerindendir. Mikrofiber yorgan ise uyku esnasında vücudun nefes almasını sağlayarak terleme sorunu ortadan kaldırır. 

Yorgan Fiyatları

Yorgan fiyatları, yorganda kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. En uygun fiyatlı yorgan modellerimiz sağlıklı ve kaliteli bir uyku sunmaktadır. Konforlu ve sağlıklı bir uyku deneyimi için firmamız yorgan çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Size %100 sağlık ve bunun çok ilerisinde konfor vadediyoruz. Bizimle iletişime geçerek yorgan fiyatları hakkında bilgi alabilir yorganlarımızı dünyanın her yerinden sipariş ederek kısa zamanda ulaşabilirsiniz.