Pamuk ve Bambu Bornoz | Duka Grup Tekstil

Ürünlere Gözat

Pamuk ve Bambu Bornoz | Duka Grup Tekstil

Kurulanma ihtiyacınızı estetik tasarımlarla birleştiriyoruz. Her seçimde olduğu gibi bornoz seçiminde de konforu ve yumuşaklığı arayanlardansanız Duka Grup Tekstil’in birbirinden kullanışlı bornoz modelleri bu arayışınıza en şık haliyle cevap verecektir.

Duka Grup Tekstil, bornoz ihtiyaçlarınızı yüksek kapasitelerle karşılayabilecek bir firmadır. Firmamız, aylık 5.000 adetten başlayan miktarlarda bornoz ürününü 360gr/m2 yoğunlukta olmak üzere sunabilmektedir. Birlikte yapacağımız planlama ile yoğunluğun ve üretim miktarının artması mümkün olup, kalite standartlarının daha geriye gitmesi söz konusu olmamaktadır.

Bornoz Modelleri

Bornoz; her evin ihtiyacı banyo tekstili ürünlerinden birisidir ve belli özellikleri ile diğer ürünlerden ayrılır. Öncelikle bu ürünlerin giyilir olma özelliklerinden dolayı, tasarımlarının çok doğru yapılması gerekir. Aksi halde beden problemleri ve kullanışlılık problemleri ortaya çıkabilir. Bunun gibi bornozların dokuması da çok özel şekilde yapılmalıdır. Emiciliği en yüksek seviyede olması gereken bornoz modellerinin, iplik kalınlığı ve boyunun belirttiğimiz yoğunluğun gerisine düşmemesi son derece önemlidir.

Banyo dekorasyonları ile uyum sağlayan pamuklu bornozlar, emiciliği yüksek özellikleri sayesinde duş sonrası anında kurumanıza yardımcı olur. Doğal detayları sevenlerin bir başka bornoz çeşidi seçimi de bambu bornozlardır. Bambu bornozlar, hafif ve ince yapıları ile tercih edilir. Özelikle yazın sıcak havalarından bunalanların en çok tercih ettiği bornoz modellerindendir.

Biz sahadan alınan veriler ile elde ettiğimiz veriler ışığında havlu bornozlarımızı daha çok tercih edilen ve beğenilen ürünler olma yolunda geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Erkek bornoz, kadın bornoz ve çocuk bornoz ürünlerinde, doku hassasiyeti ve tasarım bakımından tüketicilerin en memnun kalacakları ürünleri geliştirerek, tüm dünyada talep gören ürünleri arz ediyoruz.

Havlu bornoz modellerimizi dokuma, desenlendirme ve renklendirme süreçlerinin hiçbirinde ağır kimyasallar ve sentetikler kullanmıyoruz. Doğa dostu ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan ürünleri üreterek, halk sağlığına ve dünyamıza fayda sağlıyoruz. Ürünlerimiz bu özellikleri ile özellikle batı ülkeleri tarafından yaygın biçimde tercih ediliyor. Zira önce sağlık diyerek çıktığımız yolda ulaştığımız standartlar; batı standartlarının dahi ilerisine geçmiş olarak tanımlanabiliyor.

Bornoz Fiyatları

Bornozlarımızı sizin taleplerinize göre, farklı tasarım, renk ve desenlerde üretebiliyoruz. Üretiminde kullanılan materyal, ölçü farklılıklarına göre bornoz fiyatları değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı havlu bornozları hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Sizin için yapacağımız anlaşma kapsamında, yüksek kapasitelerde üretim yapabilir ve siparişinizi en kısa zamanda sunabiliriz. Sizin için yapacağımız üretimlerde ortaya çıkacak bornoz fiyatları, herhangi bir ürünle kıyaslanamayacak kadar nitelikli ürünler olarak tanımladığımız ürünlerimiz nazara alındığında, son derece uygun maliyetler olarak kabul edilmelidir. Batı ülkelerinin fiyat seviyeleri dikkate alındığında, kalite-fiyat kıyaslamasında en faydalı ürün olarak bizim ürünlerimizi görebilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında daha fazla detay için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.