El/Mutfak, Baş ve Ayak Havlusu | Duka Grup Tekstil

Ürünlere Gözat

El/Mutfak, Baş ve Ayak Havlusu | Duka Grup Tekstil

Mutfakta yemek yaparken, bulaşık yıkarken elimizden düşürmediğimiz mutfak havlularını en özel formları ile beğeninize sunuyoruz. Özellikle pamuklu mutfak havlusu ve bambu mutfak havlusu, emici özellikleri yüksek mutfak havlusu çeşitlerindendir.

El havluları, mutfak havlusu olarak kullanılsa da pek çok kişi banyolarında da kullanmaktadır. Banyo tekstilinin olmazsa olmazlarından el havlu modelleri, baş havlusu ve ayak havluları, özel tekniklerle üretilmektedir. Banyo sonrası saç kurutmak için tercih edilen baş havluları, hafif ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Ayak havlu modelleri ise yine banyo sonrası ayakların kurulanması için kullanılırken aynı zamanda paspas görevi görerek çok amaçlı bir kullanım da sergilemektedir.

Yaygın şekilde kullanılan el/mutfak havlusu, ayak havlusu ve baş havlusu ihtiyaçlarına, yüksek kapasitelerle cevap verebiliyoruz. 360gr/m2’den başlayan yoğunluklarımızı, sizin tercihinize göre artırabiliyor, istediğiniz kalite standartları ve kullanım özelliklerinde ürünlere ulaşmanızı sağlayabiliyoruz.

Havlu Çeşitleri

El havlusu, mutfak havlusu, ayak havlusu ve baş havlusu çeşitleri olarak ürettiğimiz ürünlerimiz, bu ihtiyaca özel iplik standartlarında yoğun emiciliği olan kaliteli havlulardır. Kullandığımız üretim teknolojisi sayesinde havlu modellerimizi hızlı bir şekilde banttan çıkmasını sağlayabiliyoruz. Ayrıca tüm havlu grubumuzda hammadde olarak, doğal materyaller kullanıyor, renklendirme ve desen verme gibi süreçlerde yine doğal ürünleri tercih ediyoruz.

Sürdürülebilirlik bizim için son derece önemli olduğundan, el/mutfak havlusu modelleri ayak havlusu çeşitleri veya baş havlusu fark etmeksizin, ürettiğimiz tüm havlu grubunda, hem ticari olarak devamlılık arz eden bir talebi ortaya çıkarmak hem de doğaya zarar vermeyip, sürekli tedarikte bulunabilmek önceliğimizdir.

Müşterilerimize ve onların müşterilerine gönül rahatlığı ile sunabilecekleri otantik havlu çeşitlerini sağlayarak, müşteri bağlılığı elde etmeleri için doğru zemini hazırlıyoruz. Firma vizyonumuz, ticari süreçlerdeki tüm aktörlerin en iyi çalışma deneyimini elde etmesi, tabii bunu yaparken kullanıcıların yüksek tatmin seviyesine ulaşmasıdır.

Havlu ve diğer ev tekstili ürünlerimizin kaliteleri, batı standartlarının da üzerinde, geleneksel Türk dokuma tekniklerinin modernize edilmiş versiyonları olarak arz edilmektedir. Firmamız, kısa vadeli planlar üzerine değil, sağlıklı ve kaliteli ürünleri arz ederek, uzun vadede tüm dünyaya en iyi ürünleri sunabilir hale gelme vizyonu ile üretim yapmaktadır.

Siz de iç veya dış pazar için ihtiyaç duyduğunuz banyo tekstili ve mutfak tekstili ürünlerinin geliştirilmesi, üretilmesi için bize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlerin geliştirilmesi için rehberlik edecek ve ürünler en hızlı şekilde üretilerek size sevk edilecektir.

Havlu Fiyatları

El havlusu, mutfak havlusu, ayak havlusu, baş havlusu gibi pek çok havlunun renk ve desenleri de yine izin tercihlerinize göre uyarlanabiliyor. Standartlarımızı mümkün olan en üst seviyede tutuyor ve en uygun havlu fiyatları seviyesinde, nitelikli ürünlere kısa zamanda ulaşabilmenizi sağlıyoruz.  Mutfak havlusu fiyatları ve el havlusu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türk tekstil sanayinin benzersiz ürünlerine bizimle erişebilir, uluslararası standartlara sahip ürünlerimizi, dünyanın her yerinden talep edebilirsiniz.