Banyo ve Plaj Havlusu | Duka Grup Tekstil

Ürünlere Gözat

Banyo ve Plaj Havlusu | Duka Grup Tekstil

İhtiyacınızı şık dokularla harmanlıyoruz. Her banyonun olmazsa olmazı banyo tekstili ürünlerinden biri de banyo havlularıdır. Banyonuzun dekorasyonuna zarif bir detay katan pamuklu banyo havluları aynı zamanda emiciliği yüksek özellikleri sayesinde sağlıklı bir kurulanma deneyimi sunuyor.

Yaz mevsimlerinde plajlarda en çok ihtiyaç olan havlu çeşitlerinden plaj havluları da görünümleri bakımından daha estetik bir duruş sergiler. Deniz suyu, klor, kum gibi konularda dayanıklı olması ve suyu çok çabuk emmesi için özel olarak yapılan plaj havluları da yine Duka Tekstil Grup ayrıcalığı ile beğeninize sunuyoruz.

Markanıza Özel Üretelim

Banyo havlusu & plaj havlusu ürünlerinin tasarım ve doku özelliklerinde size oldukça geniş seçenekler sunabiliyoruz. İstediğiniz kalitede ve renkte banyo havlusu modeline kısa sürede yüksek adette üretebiliyoruz. Arzu ederseniz logonuzu, marka adınızı havlularımıza dokuyarak size özel tasarım havlu yapabiliyoruz.

Adetli siparişlerinizde mümkün olan en kısa zaman dilimi içerisinde sonuca ulaşıyor ve dünyanın herhangi bir yerine ürünleri ulaştırabiliyoruz. Tabii bu noktada banyo havlularının ve plaj havlularının diğer tüm ürünlerimizde oluğu gibi, doğa ve insan dostu olduğunun altını çizmek isteriz. Renk, desen ve dokuma tekniklerimizde doğa ve insan dostu boyalarla renklendirilmiş ürünleri kullanıyor, sağlığa zararı olmayan uzun ömürlü ürünleri sunuyoruz.

Banyodan Plajlara Uzanan Şıklık

Banyo havlusu ve plaj havlusu standartları bakımından birbirinden belli noktalarda ayrılan ürünlerdir. Plaj havlularının dokuma tekniği; dış ortamda, örneğin kumlu alanlarda daha efektif kullanım için kısa iplikler kullanılarak yapılırken, banyo havluları daha uzun ipliklerle daha yumuşak dokuya sahip ürünler olarak üretilirler. Ayrıca banyo havlu çeşitlerinde desen özellikleri daha sade olurken, plaj havlusu modellerinde neşeli tasarımlar ve renkli desenler kullanılabilir. Tabii plaj havlusu renklerinin de dış ortama uygun biçimde seçildiğini belirtmek gerekir.

Havlu Fiyatları

Biz Duka Grup Tekstil olarak, tüm ürünlerimizde öncelikle yüksek kalite standartlarını benimsiyoruz. Bizim asgari kalite standartlarımızdan başlamak koşulu ile size istediğiniz standartta banyo havlusu ve plaj havlusu çeşitlerini sunabiliyoruz. Bizimle iletişime geçerek, talep ettiğiniz ürünlerin özelliklerini belirtebilir ve sizin için özel üretim yapmamızı talep edebilirsiniz. Banyo havlusu fiyatları ve plaj havlusu fiyatları, kullanılan malzeme ve ölçülere göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı havlular için bizden bilgi alabilirsiniz.

Her zevke hitap eden banyo havlusu modellerimizi ve plaj havlusu modellerimiz, sektör ortalaması ürünler değildir. Sizlere sunduğumuz havlu çeşitleri, belli standartlarında üzerinde, çoğunlukla yurt dışına ve batı ülkelerine ihracatı yapılacak biçimde tasarlanan ve üretilen banyo tekstili ürünleridir. Bu kapsamda havlu fiyatları noktasında da optimum seviyeyi sunuyoruz. Fayda-maliyet eğrisi içerisinde en yüksek verimliliği elde edeceğiniz, müşterilerinizden en iyi geri dönüşleri alarak, süreklilik elde edebileceğiniz ürünleri sizlere arz ediyoruz.