Sizden Gelenler

MİSYONUMUZ

Temel ilkelerimize uygun biçimde ürettiğimiz ürünlerimizi, en uygun fiyatlarla dünyanın her yerine sunmak, Türk kültürünü ve tekstil endüstrisini tüm dünyaya tanıtırken, milli ekonomimize fayda sağlamak, misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Geleneksel Türk tekstil ürünlerini, modern endüstrinin bileşenlerini de kullanarak seri üretimde en yüksek standartlarda üretmek ve markamızı dünya çapında bir değer haline getirerek sektörde iz bırakan ve yol gösteren bir firma sıfatıyla bilinmek, vizyonumuzdur.

FABRİKA İŞÇİLİĞİMİZ

Büyük ölçüde el işçiliği ile üretilen peştamal grubu ürünlerimiz geleneksel sanatsal dokunuşları üzerinde taşıyor. Tüm ürünlerimizde kültürümüzün bileşenlerini tekstil ürünlerine dönüştürerek, dünyanın her yerine ihraç ediyoruz.

DUKA GRUP TEKSTİL

DOĞADAN SİZLERE

Doğanın güzelliklerini ve insan sağlığını önemsediğimiz için tüm ürünlerimizde doğal materyalleri kullanmayı tercih ediyoruz. İnsan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen boyalarla renklenen ürünlerimiz, 7’den 70’e her yaş grubuna hitap ediyor. Doğal dokularla hayat bulan ev tekstili ürünlerimiz aynı zamanda sundukları uzun ömürlü kullanımlarıyla da daha çok tercih ediliyor. Dikiş ipliğinden boyaya kadar kullanmayı tercih ettiğimiz doğal materyallerin sunduğu sağlıklı bir yaşamı deneyimlerken doğanın güzelliklerini birlikte koruyalım, ne dersiniz?

00

FARKLI ÜLKE

+00

SORUNSUZ ÜRÜN TESLİMİ

image